McDonald's uruchamia dostawy do domuPrevious Article
Funciakowe ciuchyNext Article
Aktualności
  • PSS Belfast: 10 lat minęło jak jeden dzień…Pierwsza Polska Szkoła Sobotnia w Belfaście świętowała 2 czerwca 2018 Jubileusz 10-lecia . Tak podniosłą uroczystość zaszczycili swoją obecnością znamienici goście: The Lord Lieutenant of the Co Borough of Belfast, [...]
  • PSS Portadown: Żywe Lekcje HistoriiPodczas zajęć z historii Polski odwiedzili wirtualnie dom Mikołaja Kopernika i poznali miasto, z którego pochodził. Podczas wirtualnych wycieczek nasi uczniowie odwiedzili także Żywe Muzeum Piernika w Toruniu, Zamek i [...]
  • Portadown: Dzień Ziemi w Polskiej SzkoleJak co roku od wielu już lat uczniowie PSS im Janusza Korczaka w Portadown świętują Dni Ziemi włączając się w lokalny projekt ABC Council „Clean the World” oraz ,,Adopt the [...]

Magazyn dla Dorosłych i Dzieci w Irlandii Północnej – zapraszamy do lektury!

Weather Report ,
0°C

Autobusy Ryanair

Interlinia+- AWielkość czcionki+- Wydrukuj artykuł
Autobusy Ryanair

Popularne linie lotnicze Ryanair szykują się już do Brexitu. Przez najbliższe dwa lata planują szereg promocji na loty do Europy, a już od 2019 roku, gdy Zjednoczone Królestwo oficjalnie przestanie być członkiem UE, z Londynu i innych brytyjskich miast kursować będą z Londynu jedynie autobusy tej firmy.

Szef irlandzkich linii Michael O’Leary nie zamierza czekać na to, jak zakończą się negocjacje pomiędzy Unią a brytyjskim rządem. Już teraz Ryanair, który od jakiegoś czasu powtarza, że transport lotniczy z Wysp Brytyjskich jest zagrożony, zaczął tworzyć bazę supernowoczesnych autokarów. Mają one wozić wszystkich tych, którzy do tej pory korzystali z usług tych linii lotniczych, do wszystkich miejsc w Europie, gdzie dotychczas latały samoloty tego przewoźnika.

Autobusy mają być wyjątkowe i wyposażone w niespotykane dotąd wygodne, rozkładane łóżka w klasie VIP. Klasa standardowa ma się składać z typowych dla autobusów siedzeń.

Dodatkowym atutem będzie brak opłat za bagaż – każdy pasażer będzie mógł wziąć ze sobą do trzech walizek, bez względu na ich wymiar i wagę.

Linie lotnicze zapewniają, że jakość podróży autobusami pozostanie taka sama, jak w samolotach. Na pokładzie pojazdów znajdą się toalety, duże ekrany, na których wyświetlane będą filmy, a także barek z napojami gorącymi i alkoholowymi.

„To będzie przełom na rynku transportowym. Ryanair jest marką, która kojarzy się z dobrą ceną i niezawodnością – nie inaczej stanie się w przypadku naszych busów” – zapewnia Michael O’Leary.

Tysiąc pierwszych osób, które wykupią bilety na trasę z Wielkiej Brytanii do dowolnego kraju Unii, otrzyma w prezencie od Ryanaira vouchery na sumę 100 funtów – do wykorzystania na podróże Ryanair Bus Lines.
Sprzedaż biletów ma się rozpocząć w połowie 2018 roku – ich ceny mają się zaczynać już od 20 funtów w jedną stronę. Klasa VIP, w której serwowany będzie szampan i zimne przekąski, kosztować ma w granicach 100 funtów.

Ryanair

foto: mundodelaempresa.blogspot.co.uk

0 komentarzy

Brak komentarzy Artykuł nie był jeszcze komentowany

Dodaj komentarz

Jako pierwszy Dodaj komentarz !

Only registered users can comment.

Wiadomosci UK/NI

Co to jest Universal Credit?

Co to jest Universal Credit?   0

Universal Credit jest nowym rodzajem świadczenia, które zastąpi Child Tax Credit, Housing Benefit, Income-related Employment and Support Allowance, Income-based Jobseeker's Allowance, Income Support oraz Working Tax Credit. Universal credit przysługuje osobom, [...]

Panel użytkownika

Aktualne wydanie Naszego Expressu

Zapisz się do naszego newslettera!

Banner
Banner
Banner
Banner

Znajdź nas na Facebook’u

error: Zawartość strony jest chroniona!