McDonald's uruchamia dostawy do domuPrevious Article
Funciakowe ciuchyNext Article
Aktualności
  • Globalny Zjazd Polonii – Kongres 60 milionówWielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej edycji Kongresu 60 Milionów, która tym razem odbędzie się w Londynie. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 30 maja – 1 czerwca 2019 roku. [...]
  • Głosowanie za granicą w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019Obywatele polscy oraz obywatele Unii Europejskiej niebędący obywatelami polskimi stale zamieszkujący na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przebywający za granicą będą mogli zagłosować w obwodach głosowania utworzonych za granicą wyłącznie osobiście. Zgodnie z [...]
  • Felieton: Świąteczny koszyczek Babci TeddyWielkanoc już niebawem, więc nadszedł czas na przygotowanie koszyczka wielkanocnego, czyli popularnej święconki. Gdy tylko moje wnuki usłyszały, o szykowaniu koszyczka, zaczęły znosić mi zabawki, ukochanego misia, ulubioną lalkę, jajko [...]

Magazyn dla Dorosłych i Dzieci w Irlandii Północnej – zapraszamy do lektury!

Autobusy Ryanair

Interlinia+- AWielkość czcionki+- Wydrukuj artykuł
Autobusy Ryanair

Popularne linie lotnicze Ryanair szykują się już do Brexitu. Przez najbliższe dwa lata planują szereg promocji na loty do Europy, a już od 2019 roku, gdy Zjednoczone Królestwo oficjalnie przestanie być członkiem UE, z Londynu i innych brytyjskich miast kursować będą z Londynu jedynie autobusy tej firmy.

Szef irlandzkich linii Michael O’Leary nie zamierza czekać na to, jak zakończą się negocjacje pomiędzy Unią a brytyjskim rządem. Już teraz Ryanair, który od jakiegoś czasu powtarza, że transport lotniczy z Wysp Brytyjskich jest zagrożony, zaczął tworzyć bazę supernowoczesnych autokarów. Mają one wozić wszystkich tych, którzy do tej pory korzystali z usług tych linii lotniczych, do wszystkich miejsc w Europie, gdzie dotychczas latały samoloty tego przewoźnika.

Autobusy mają być wyjątkowe i wyposażone w niespotykane dotąd wygodne, rozkładane łóżka w klasie VIP. Klasa standardowa ma się składać z typowych dla autobusów siedzeń.

Dodatkowym atutem będzie brak opłat za bagaż – każdy pasażer będzie mógł wziąć ze sobą do trzech walizek, bez względu na ich wymiar i wagę.

Linie lotnicze zapewniają, że jakość podróży autobusami pozostanie taka sama, jak w samolotach. Na pokładzie pojazdów znajdą się toalety, duże ekrany, na których wyświetlane będą filmy, a także barek z napojami gorącymi i alkoholowymi.

„To będzie przełom na rynku transportowym. Ryanair jest marką, która kojarzy się z dobrą ceną i niezawodnością – nie inaczej stanie się w przypadku naszych busów” – zapewnia Michael O’Leary.

Tysiąc pierwszych osób, które wykupią bilety na trasę z Wielkiej Brytanii do dowolnego kraju Unii, otrzyma w prezencie od Ryanaira vouchery na sumę 100 funtów – do wykorzystania na podróże Ryanair Bus Lines.
Sprzedaż biletów ma się rozpocząć w połowie 2018 roku – ich ceny mają się zaczynać już od 20 funtów w jedną stronę. Klasa VIP, w której serwowany będzie szampan i zimne przekąski, kosztować ma w granicach 100 funtów.

Ryanair

foto: mundodelaempresa.blogspot.co.uk

0 komentarzy

Brak komentarzy Artykuł nie był jeszcze komentowany

Dodaj komentarz

Jako pierwszy Dodaj komentarz !

Only registered users can comment.

Wiadomosci UK/NI

Globalny Zjazd Polonii – Kongres 60 milionów

Globalny Zjazd Polonii – Kongres 60 milionów   0

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej edycji Kongresu 60 Milionów, która tym razem odbędzie się w Londynie. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 30 maja – 1 czerwca 2019 roku. [...]

Panel użytkownika

Banner

Aktualne wydanie Naszego Expressu

Zapisz się do naszego newslettera!

Banner
Banner
Banner
Banner

Znajdź nas na Facebook’u

error: Zawartość strony jest chroniona!