Funciakowe ciuchyPrevious Article
Pamiątkowy witrażNext Article
Aktualności
  • Felieton: Tłusty Czwartek u Babci TeddyCudowny świąteczny czas mamy już za sobą, a tu znów trzeba przygotowywać się do kolejnego. Dobrze to ktoś wymyślił, aby następne święto poprzedzić postem, inaczej nasze wątroby mogłyby tego nie [...]
  • „Diablo. Wyścig o wszystko” w kinach w NI od 1 lutego 2019Co roku w Polsce odbywa się ponad tysiąc nielegalnych wyścigów. Ale tylko nieliczni mają dostęp do tych o najwyższą stawkę. „Diablo. Wyścig o wszystko” to pierwsza polska produkcja, która przybliża [...]
  • Nasze prawa w UK po Brexicie – sesja informacyjna w BangorStowarzyszenie Polskie w Co. Down Bangor.pl oraz YMCA ND Ethnic Minorities Support Project zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące praw obywateli Unii Europejskiej mieszkających w UK po Brexicie. Spotkanie poprowadzi prawnik [...]

Magazyn dla Dorosłych i Dzieci w Irlandii Północnej – zapraszamy do lektury!

Odchody w Coca-Coli

Interlinia+- AWielkość czcionki+- Wydrukuj artykuł
Odchody w Coca-Coli

Pod koniec marca, w północnoirlandzkiej fabryce, doszło do zanieczyszczenia Coca-Coli ludzkimi odchodami. Firma zapewnia, że produkcja została natychmiast wstrzymana i żadna z puszek nie trafiła do sprzedaży.

Do incydentu doszło podczas nocnej zmiany w fabryce na terenie Knockmore Hill w Lisburn. W pewnym momencie maszyny przestały pracować – okazało się, że blokuje je coś, co wygląda jak ludzkie fekalia.

Kierownictwo firmy zapewniło, że był to odizolowany przypadek. Całą partię towaru wyrzucono i zawiadomiono policję.

Jak donosi „Belfast Telegraph”, puszki przyjeżdżają do fabryki bez pokryw. Na miejscu są napełniane napojem, a następnie zamykane i sprzedawane w Irlandii Północnej.

Rzecznik Coca-Coli zapewnił, że firma wie o incydencie.

„Traktujemy tę kwestię bardzo poważnie – współpracujemy przy jej wyjaśnianiu z Police Service of Northern Ireland (PSNI). Dzięki naszym ścisłym procedurom kontroli jakości, problem został natychmiast wykryty, a partia nie trafiła do sprzedaży” – skomentował.

„Przyjęliśmy zgłoszenie, śledztwo jest w toku” – poinformował z kolei rzecznik PSNI. O incydencie została powiadomiona także Food Standards Agency (FSA).

„Wiemy o zanieczyszczeniu. Nic nie wskazuje na to, aby jakikolwiek skażony produkt trafił na rynek. Sprawę bada policja oraz wydział środowiska urzędu miejskiego w Lisburn i Castlereagh” – poinformował rzecznik FSA.

Lokalny radny Pat Catney, stwierdził, że trudno jest mu uwierzyć w to, co zaszło. „To supernowoczesna fabryka. Najbardziej profesjonalna, jaką kiedykolwiek widziałem” – podkreślił.

BBC

foto: wsvn.com

0 komentarzy

Brak komentarzy Artykuł nie był jeszcze komentowany

Dodaj komentarz

Jako pierwszy Dodaj komentarz !

Only registered users can comment.

Wiadomosci UK/NI

BREXITowy impas – możliwe rozwiązania

BREXITowy impas – możliwe rozwiązania   0

1. Brak umowy, tzw. NO DEAL Jeśli nic się nie zmieni w obecnej sytuacji negocjacji ws Brexitu, domyślnie dojdzie do wyjścia Wielkiej Brytanii z UE bez umowy. Zgodnie z prawem Zjednoczone [...]

Panel użytkownika

Banner

Aktualne wydanie Naszego Expressu

Zapisz się do naszego newslettera!

Banner
Banner
Banner
Banner

Znajdź nas na Facebook’u

error: Zawartość strony jest chroniona!