Funciakowe ciuchyPrevious Article
Pamiątkowy witrażNext Article
Aktualności
  • Globalny Zjazd Polonii – Kongres 60 milionówWielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej edycji Kongresu 60 Milionów, która tym razem odbędzie się w Londynie. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 30 maja – 1 czerwca 2019 roku. [...]
  • Głosowanie za granicą w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019Obywatele polscy oraz obywatele Unii Europejskiej niebędący obywatelami polskimi stale zamieszkujący na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przebywający za granicą będą mogli zagłosować w obwodach głosowania utworzonych za granicą wyłącznie osobiście. Zgodnie z [...]
  • Felieton: Świąteczny koszyczek Babci TeddyWielkanoc już niebawem, więc nadszedł czas na przygotowanie koszyczka wielkanocnego, czyli popularnej święconki. Gdy tylko moje wnuki usłyszały, o szykowaniu koszyczka, zaczęły znosić mi zabawki, ukochanego misia, ulubioną lalkę, jajko [...]

Magazyn dla Dorosłych i Dzieci w Irlandii Północnej – zapraszamy do lektury!

Odchody w Coca-Coli

Interlinia+- AWielkość czcionki+- Wydrukuj artykuł
Odchody w Coca-Coli

Pod koniec marca, w północnoirlandzkiej fabryce, doszło do zanieczyszczenia Coca-Coli ludzkimi odchodami. Firma zapewnia, że produkcja została natychmiast wstrzymana i żadna z puszek nie trafiła do sprzedaży.

Do incydentu doszło podczas nocnej zmiany w fabryce na terenie Knockmore Hill w Lisburn. W pewnym momencie maszyny przestały pracować – okazało się, że blokuje je coś, co wygląda jak ludzkie fekalia.

Kierownictwo firmy zapewniło, że był to odizolowany przypadek. Całą partię towaru wyrzucono i zawiadomiono policję.

Jak donosi „Belfast Telegraph”, puszki przyjeżdżają do fabryki bez pokryw. Na miejscu są napełniane napojem, a następnie zamykane i sprzedawane w Irlandii Północnej.

Rzecznik Coca-Coli zapewnił, że firma wie o incydencie.

„Traktujemy tę kwestię bardzo poważnie – współpracujemy przy jej wyjaśnianiu z Police Service of Northern Ireland (PSNI). Dzięki naszym ścisłym procedurom kontroli jakości, problem został natychmiast wykryty, a partia nie trafiła do sprzedaży” – skomentował.

„Przyjęliśmy zgłoszenie, śledztwo jest w toku” – poinformował z kolei rzecznik PSNI. O incydencie została powiadomiona także Food Standards Agency (FSA).

„Wiemy o zanieczyszczeniu. Nic nie wskazuje na to, aby jakikolwiek skażony produkt trafił na rynek. Sprawę bada policja oraz wydział środowiska urzędu miejskiego w Lisburn i Castlereagh” – poinformował rzecznik FSA.

Lokalny radny Pat Catney, stwierdził, że trudno jest mu uwierzyć w to, co zaszło. „To supernowoczesna fabryka. Najbardziej profesjonalna, jaką kiedykolwiek widziałem” – podkreślił.

BBC

foto: wsvn.com

0 komentarzy

Brak komentarzy Artykuł nie był jeszcze komentowany

Dodaj komentarz

Jako pierwszy Dodaj komentarz !

Only registered users can comment.

Wiadomosci UK/NI

Globalny Zjazd Polonii – Kongres 60 milionów

Globalny Zjazd Polonii – Kongres 60 milionów   0

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej edycji Kongresu 60 Milionów, która tym razem odbędzie się w Londynie. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 30 maja – 1 czerwca 2019 roku. [...]

Panel użytkownika

Banner

Aktualne wydanie Naszego Expressu

Zapisz się do naszego newslettera!

Banner
Banner
Banner
Banner

Znajdź nas na Facebook’u

error: Zawartość strony jest chroniona!